erasmus

Erasmus2019M

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

Dnia 24 kwietnia pożegnaliśmy abiturientów klasy IV technikum architektury krajobrazu. Na uroczystości swoją obecnością zaszczycił nas pan Starosta Adam Niwiński. Po odśpiewaniu hymnu, przekazaniu sztandaru klasom III i odnowieniu ślubowania przez klasę IV, nadszedł czas na rozdanie świadectw i słowa pożegnania. Pani dyrektor Dorota Makara wyprawiła w dorosłe życie swoich uczniów z życzliwymi słowami, życzyła, by mieli odwagę na kroczenie drogą szlachetnych wartości. Abiturienci odbierali świadectwa z rąk pana Starosty, z gratulacjami i życzeniami od pani dyrektor i pani wychowawczyni Ewy Siegiedy.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły wręczona została Nagroda Patrona Szkoły, przyznawana już od 2002 roku. Nagrodę mogą otrzymać uczniowie kończący naukę, akceptujący ideały Kazimierza Jagiellończyka oraz zaangażowani twórczo w życie szkoły. Tegoroczną laureatką została Emilia Kozak, która m. in. pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy!

Do pożegnań dołączyli się młodsi koledzy z klas III, którzy pod kierunkiem pani Beaty Maińskiej przygotowali część artystyczną uroczystości. Miłe słowa, poruszające utwory muzyczne wzruszyły wszystkich zebranych. Słoniki na szczęście podarowane przez klasy III to symbole bagażu wspomnień, które powędrują z abiturientami w dorosłe życie.

Słowa podziękowań od abiturientów zakończyły uroczystość pożegnania kolejnego rocznika, który opuszcza mury Jagiellończyka.

Na dalszą drogę życia – wszystkiego dobrego!

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej