Dziennik

 

POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

W dniu 9 listopada 2016 r. w Milejowie odbył się Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Starosty Łęczyńskiego. Wzięły w nim udział cztery drużyny, grając systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Dziewczęta z Jagiellończyka wygrały cały turniej nie tracąc w nim żadnego seta. Miejsce II zajęła drużyna z ZS w Milejowie, miejsce trzecie Gimnazjum w Milejowie, a na miejscu IV uplasowała się drużyna z ZSR w Kijanach.
Turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym. Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary, dyplomy i podziękowania, a dodatkowo każdej z zawodniczek wręczono pamiątkowy medal. Ostatnia drużyna jako nagrodę otrzymała piłkę siatkową do gry.
Nasze dziewczęta wystąpiły w składzie: Julita Biały – z funkcją kapitana zespołu, Malwina Biały, Karolina Markiewicz (wszystkie z klasy III TE), Małgorzata Wróbel (z klasy IV TE), Julia Szalak (z klasy I TE) oraz Magda Skrajnowska, Karolina Witkowska i Paulina Goławska (wszystkie z klasy III a LO). Drużyna prowadzona jest przez panią A. Fiedeń. Gratulujemy!

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej