erasmus

Grecja2019

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

W dniu 14 czerwca 2018 r. w ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej odbyło się rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród X edycji Powiatowego Konkursu Historycznego "100 razy Kazimierz Jagiellończyk na 100-lecie odzyskania niepodległości”. Na konkurs wpłynęło kilkanaście prac ze szkół z terenu Powiatu Łęczyńskiego.

Konkurs przebiegał w trzech kategoriach wiekowych – przedszkolnej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Uczestnicy mieli za zadanie w swoich pracach nawiązać do życia i dokonań – króla Kazimierza Jagiellończyka oraz 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

 

W kategorii dla najmłodszych nagrodę główną otrzymała Grupa Biedronki z Prywatnego Przedszkola Casper w Łęcznej. Z kolei kategorii dla uczniów szkół gimnazjalnych najwyższe laury otrzymała Julia Czech uczennica Gimnazjum w Ludwinie. Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych najwyższą nagrodę otrzymała Aleksandra Ryś uczennica Zespołu Szkół nr 2 im. Simona Boliwara w Milejowie.

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom powiatowego konkursu historycznego oraz ich opiekunom.

Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatu Łęczyńskiego i ufundowało nagrody, które zostały wręczone przez panią dyrektor Dorotę Makara.

Wszyscy zebrani mieli okazję obejrzeć nadesłane prace w ramach ekspozycji pokonkursowej.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej