erasmus

Grecja2019

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

3 września 2018 r. Dyrekcja, grono nauczycieli oraz uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego i Technikum przy ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej wraz z gościem panem Romanem Cholewą – Starostą Powiatu Łęczyńskiego wspólnie zainaugurowali nowy rok szkolny 2018/2019.

- Jak zawsze jestem pełna optymizmu i liczę że dni wspólnie spędzone w murach tej szkoły przyniosą nam wyłącznie pozytywne doświadczenia (…) Szkoła bowiem to nie tylko podręczniki, daty i wzory, regułki, które po kilku dniach zostaną zapomniane. Szkoła to przede wszystkim zaangażowanie, zarówno po stronie uczniów, jak i nauczycieli. – podkreślała w swoim przemówieniu pani Dorota Makara – Dyrektor Szkoły.

Ponieważ dla szerokiego grona zebranych uczniów jest to początek nowego etapu edukacji w kolejnej szkole i w nowym środowisku, dlatego pani Dyrektor szczególnie witała ich mówiąc: Dziękuję Wam za wybór naszej szkoły. Jestem dumna, że dołączyliście do naszego grona. Teraz czujecie się jeszcze niepewnie, ale gwarantuję, że już za kilka dni w pełni zaznajomicie się ze szkolnymi korytarzami i zaczniecie nawiązywać przyjaźnie, które niejednokrotnie przetrwają dłużej niż cztery lata.

Uroczystości wewnątrzszkolne poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. św. Barbary w Łęcznej.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej