erasmus

Erasmus2019M

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

2 września 2019 r. Dyrekcja, grono nauczycieli oraz uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego i Technikum przy ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej wraz z gościem panią Wiolettą Wachewicz – Sekretarzem Powiatu Łęczyńskiego wspólnie zainaugurowali nowy rok szkolny 2019/2020.
- Nie mogę złożyć Wam lepszych życzeń niż te, byście nigdy nie przestali być spragnieni wiedzy, poznawania otaczających Was zjawisk oraz kultur. Życzę Wam jak najlepszych wyników w nauce, rozwijania zainteresowań i zdolności, a także pozytywnego nastawienia. Sumienność, pracowitość i optymizm pozwolą Wam dojść do wyznaczonych celów. – podkreślała w swoim przemówieniu pani Dorota Makara – Dyrektor Szkoły.

Ponieważ dla szerokiego grona zebranych uczniów jest to początek nowego etapu edukacji w kolejnej szkole i w nowym środowisku, dlatego pani Dyrektor szczególnie witała ich mówiąc: Dla Was dopiero, co zaczyna się szkolna przygoda. W murach tego budynku, czeka Was mnóstwo dobrych rzeczy: wiadomości, doświadczeń, wydarzeń, emocji. I ludzi, którzy mają na celu wasze szczęście „i dzisiaj i jutro”. Pragniemy abyście czuli się tutaj, od teraz już także w waszej szkole, tak jak w drugim, trochę większym, domu.

Uroczystości wewnątrzszkolne poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. św. Barbary w Łęcznej.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej