POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

W dniu 17 października w Centrum Kultury w Łęcznej odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Lubelskiego Uniwersytetu III Wieku. Uczniowie „Jagiellończyka” uświetnili wydarzenie oprawą muzyczną, sięgając do repertuaru Krystyny Prońko, Czesława Niemena, Zbigniewa Wodeckiego, 2+1 oraz współczesnych wykonawców: Ani Wyszkoni i Pauliny Przybysz. Była to prawdziwa, sentymentalna podróż w czasie.

Występ dostarczył wielu wzruszeń i został przyjęty owacjami na stojąco. Młodzi wykonawcy zebrali szereg gratulacji i wiele słów uznania. Opiekę artystyczną sprawowały panie: Anna Korszla-Mazurek i Ewa Sawka-Kunach, które również odebrały podziękowania i nie kryły radości oraz dumy z sukcesu artystów stwierdzając zgodnie i bez wahania, że praca z taką grupą to czysta przyjemność.

 

Zespół wystąpił w składzie: Joanna Grzegorczyk (kl. I LO, Wiktoria Łaszcz (kl. I LO , Michał Grabiec (kl. Ig TE ), Robert Chołuj (kl. Ip TE ), Marcelina Gajos (kl. III TOR), Jolanta Brzostowska(kl. III TI) i Tomasz Jach (kl. III TE).

Nie był to pierwszy występ zespołu w tym składzie. Nasi uczniowie wystąpili także podczas obchodów XX-lecia Powiatu Łęczyńskiego zorganizowanych w dniu 4 października dla uczczenia tego okrągłego jubileuszu naszej lokalnej jednostki samorządowej.

Nie możemy się doczekać dalszych wstępów a naszej uzdolnionej młodziezy życzymy kolejnych sukcesów.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej