POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

5 listopada w Zespole Szkół Im. Króla Kazimierza Jagiellończyka odbył się etap szkolny konkursu matematycznego „MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA”. Do udziału w konkursie zgłosiło się  6 uczniów naszej szkoły.  Po ciężkich zmaganiach I etapu do II etapu międzyszkolnego, który odbędzie się 7 grudnia w siedzibie organizatora zakwalifikował się Jakub Kondraciuk – uczeń III klasy technikum informatycznego.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy i pod patronatem Politechniki Lubelskiej. W roku 2019/2020 przedsięwzięcie objęli honorowym patronatem: Jarosław Stawiarski Marszałek Województwa Lubelskiego, Przemysław Czarnek Wojewoda Lubelski, Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin i Teresa Misiuk Lubelski Kurator Oświaty.

Konkurs zorganizowany został w celu popularyzacji wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych, mobilizowania uzdolnionej młodzieży do rozwiązywania problemów matematycznych oraz wprowadzenia uczestników konkursów w atmosferę matematycznej rywalizacji, egzaminów, sprawdzianów matematycznej wiedzy. Konkursowi przyświeca również idea kształtowania u uczniów nawyków rozwiązywania zadań matematycznych oraz integracji młodzieży i nauczycieli matematyki z terenu całej Polski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej