Dziennik

 

POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

17 listopada 2019 r. z Polski wyjechała grupa uczniów ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej, która bierze udział w dwutygodniowych praktykach zawodowych w Grecji, w ramach projektu „Staże zagraniczne w UE – lepszy start w przyszłość” nr 2019-1-PL01-KA102-062326 finansowanego z funduszy Programu Operacyjnego POWER.
W tym zagranicznym wyjeździe w okresie od 17 do 1 grudnia 2019r. bierze udział 36 uczniów z 3 kierunków kształcenia: technik budownictwa, technik informatyk oraz technik ekonomista. Uczestnicy praktykują i szkolą się pod okiem praktyków i mentorów z greckich przedsiębiorstw branży budowniczej, informatycznej oraz ekonomicznej poszerzając wachlarz swoich kompetencji zawodowych, co w przyszłości zwiększy ich szanse na znalezienie dobrej pracy. Jest to także okazja do przełamania barier w porozumiewaniu się po angielsku a także otwierania się na świat.
W czasie wolnym od pracy nasi uczniowie mają w planach wycieczki, zwiedzanie tamtejszych zabytków i poznawanie z bliska kultury Grecji.
Mamy nadzieję, że poza spełnieniem założeń programowych, nasi uczniowie wyniosą z wyjazdu mnóstwo nowych doświadczeń, dobrych wspomnień i znajomości, które przetrwają lata.
Relację z poszczególnych dni pobytu uczestników projektu możecie śledzić na szkolnym profilu Facebooka.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej