Dziennik

 

POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

Państwowa Inspekcja Pracy w bieżącym roku szkolnym zorganizowała konkurs wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Poznaj swoje prawa w pracy”.

29 października odbył się szkolny etap tego konkursu. W naszej szkole przystąpiło do niego 20 uczniów. Do kolejnego etapu zakalikowały się Gabriela Bogucka z klasy 1 TAK oraz Paulina Roczon z klasy 1 TEg. Koordynatorem konkursu była Pani Małgorzata Szram.

 

Konkurs jest organizowany w szkołach realizujących program edukacyjny „Kultura bezpieczeństwa” i jest formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności dla szkół i ich uczniów. Ponadto jego celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadpodstawowych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, Gabrieli i Paulinie życzymy powodzenia a także zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji konkursu.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej