POWER plus

erasmus

tarcza 2020

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

13 lutego 2020 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Walentynkowym Turnieju w Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach. Nasi reprezentanci walczyli w czterech różnych konkurencjach: grze indywidualnej deblowej dla dziewcząt i chłopców. Najlepszy wynik, czyli I miejsce w indywidualnych rozgrywkach, osiągnęła Gabriela Staniak.

W grze deblowej dziewcząt parze: Gabrieli Staniak i Angelice Ćwikła udało się wywalczyć III lokatę, natomiast w deblu męskim III miejsce uzyskał duet: Marek Nawrocki i Hubert Bondyra.

Gratulujemy naszym uczniom sukcesów sportowych.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej