Miło nam poinformować, że klasa dziennikarska naszego liceum została objęta patronatem Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

W ramach współpracy będziemy mogli uczestniczyć w wykładach, sympozjach i seminariach naukowych organizowanych przez wykładowców KULu. Dodatkowo otrzymamy możliwość korzystania z zasobów bazy dydaktycznej uczelni, Biblioteki Głównej KUL oraz czytelni specjalistycznych.

Jeśli więc zastawiasz się na wyborem klasy dziennikarskiej, zapraszamy do naszego liceum. Dzięki współpracy z KULem będziesz mieć okazję uczyć od profesjonalistów szeroko pojętych nauk humanistycznych oraz bliżej poznać specyfikę pracy dziennikarskiej.

Naszych tegorocznych absolwentów zachęcamy do zapoznania się z ofertą KULu:
https://www.kul.pl/kierunki-studiow,19189.html

 

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej