W dniu 6 czerwca 2023 r. przy Zespole Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej w ramach obchodów Dnia Dziecka odbyła się impreza plenerowa.

Społeczność Jagiellończyka przygotowała wiele ciekawych atrakcji, dedykowanych dzieciom, w tym podopiecznym łęczyńskich przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych oraz dzieciom mieszkającym w okolicy szkoły.

Wśród zabaw i rozrywek zaaranżowanych w ramach wydarzenia znalazły się m.in. zabawy ruchowe z chustą Klanza, tańce prowadzone z instruktorem, zawody sportowe, kręcenie balonów, malowanie twarzy, zmywalne tatuaże czy udział w grach planszowych.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy florystyczne z nagrodą w postaci własnoręcznie wykonanej kompozycji czy kącik fotograficzny na potrzeby wykonywania pamiątkowej fotki. Dla małych odkrywców przygotowane zostało stoisko do wykonywania eksperymentów chemicznych. Nie zabrakło też zajęć manualnych w postaci kącika warsztatów rękodzielniczych.

Po ogromnej porcji zabawy nie zabrakło okazji, by zaczerpnąć odrobiny wiedzy okraszonej dawką humoru, a to dzięki chwili relaksu w kąciku czytelniczym, artystycznym, językowym oraz ratownictwa medycznego. Wszystkich zebranych ucieszyła spontanicznie odtańczona przez naszych uczniów i nauczycieli Belgijka.

Na zakończenie nasi milusińscy otrzymali kolorowe medale, drobne upominki i słodkości. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić najmłodszym nieco przyjemności i zobaczyć uśmiechnięte twarze tak licznie przybyłych do nas gości. Frekwencja pozytywnie nas zaskoczyła!

Słowa podziękowania kierujemy również do naszych niezawodnych uczniów i pomysłowych nauczycieli za aktywny udział w wydarzeniu.

Zapraszamy do obejrzenia mini relacji fotograficznej. Obszerniejszą fotorelacje znależć można na naszym szkolnym profilu Facebooka

 

 • DzieDziecka1a
 • DzieDziecka1ca
 • DzieDziecka1e
 • DzieDziecka1eb
 • DzieDziecka1m
 • DzieDziecka1pa
 • DzieDziecka1w
 • DzieDziecka2h
 • DzieDziecka2i
 • DzieDziecka2w
 • DzieDziecka3a
 • DzieDziecka3g
 • DzieDziecka3k
 • DzieDziecka3o
 • DzieDziecka3r
 • DzieDziecka3t
 • DzieDziecka3u
 • DzieDziecka4

Simple Image Gallery Extended

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej