Uczniowie Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej biorą udział w X Regionalnej Olimpiadzie o Zdrowiu Psychicznym pod hasłem "Jesteś tym, czym wiesz, że jesteś". Mają za sobą już jej dwa etapy - szkolny oraz powiatowy.

Dnia 26 września w Jagiellończyku o godzinie 10 w auli odbył się 1 etap (szkolny). Koordynatorem przygotowującym uczniów do uczestnictwa w olimpiadzie była pani Klaudia Szewczuk-Grymuza - nauczyciel biologii. Do testu składającego się z 25 zadań testowych przystąpiło 16 uczniów. Na tym etapie odbyły się również 2 dogrywki dla uczestników z jednakową sumą punktów. Wyłoniono 4 kandydatki do etapu 2 powiatowego: Wójcik Kinga, Brzozowska Wanesa, Okal Aleksandra oraz Kurlak Natalia.

Z kolei etap powiatowy odbył się 10 października w Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Do testu przystąpiło 10 uczestników ze szkół powiatowych. Nasze uczennice Kurlak Natalia i Wójcik Kinga zajęły kolejno 2 i 3 miejsce.
Teraz czas na ostatni etap regionalny do którego kwalifikację otrzymały nasze uczennice. Odbędzie się on 26 października w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim.

Wszystkim uczestnikom dwóch dotychczasowych etapów olimpiady bardzo dziękujemy za trud włożony w przygotowanie się do niej oraz składamy serdecznie gratulacje. Natalii i Kindze życzymy powodzenia w finale regionalnym. Trzymamy kciuki!

  • a
  • b
  • c
  • d
  • e
  • f

Simple Image Gallery Extended

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej