erasmus

Grecja2019

Film promocyjny

tarcza 2016v300

 

JabiellonczykKobietom

RODO

Zamowinia publiczne

 

Projekt UE

Gazetka kwiecien 2017

W dniu obchodów 37. rocznicy wprowadzenia w Polsce Stanu Wojennego praktyczną lekcję historii 13 grudnia 2018 r. zorganizowali i przeprowadzili wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Szram uczniowie klasy III technikum informatycznego.

Już od drzwi wejściowych do „Jagiellończyka” w oczy rzucał się tematyczny plakat informacyjny. Wejścia do szkoły bronili uczniowie w strojach funkcjonariuszy milicji gotowi legitymować wszystkich wchodzących i ukarać tych stawiających czynny opór. Zamiast dzwonków początek i koniec lekcji sygnalizowała syrena alarmowa. Ponadto podczas przerw na korytarzach odbywała się projekcja tematycznych prezentacji i filmów.

– Dla naszej młodzieży, wydarzenia tamtych dni  to jeden z faktów historycznych zapisanych w książce lub temat wspomnień ich dziadków i rodziców. Dzięki naszemu przedsięwzięciu chcieliśmy choć trochę przybliżyć uczniom naszej szkoły tragizm tamtych czasów i uzmysłowić ich wpływ na ówczesne życie przeciętnego człowieka – powiedziała pani Małgorzata Szram.

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej