W dniu 26 czerwca 2020 r. kościele pw. św. Barbary w Łęcznej o godzinie 9.00 sprawowana będzie Msza Św. w intencji kończącego się roku szkolnego 2019/2020. Do udziału we mszy zapraszamy uczniów i nauczycieli.

Tego samego dnia według podanego poniżej harmonogramu w ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej odbędzie się zakończenie roku szkolnego.

Zaproszenie kierujemy do uczniów chętnych odebrać świadectwo w tym właśnie dniu – prosimy jednak o zachowanie zasad reżimu sanitarnego (maseczka, rękawiczki, własny długopis).

 

W niedzielę 7 czerwca 2020 r. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Barbary zostanie odprawiona Msza św. w intencji Maturzystów.

Zapraszamy uczniów, rodziców i grono pedagogiczne do wspólnej modlitwy.

W dniu 15 maja 2020 r. grupa 216 uczniów klas technicznych z 28 szkół województwa lubelskiego przystąpiła do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas regionalnego etapu XIV lubelskiego międzyszkolnego konkursu zawodowego „Rok przed dyplomem”.

W szkolnym etapie konkursu uczestniczyło około 1319 uczniów. Do etapu regionalnego zakwalifikowało się 243 uczniów, 81 zespołów reprezentujących 28 szkół technicznych województwa lubelskiego, którzy sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności w 15 kwalifikacjach.

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną etap regionalny odbywał się w formie testu zdalnego on-line. Konkurs był pierwszym konkursem zdalnym realizowanym w województwie lubelskim na skalę powyżej 200 osób. Testy przygotowano w aplikacji Forms wchodzącej w skład Office 365.

ZS im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej reprezentowało 8 uczniów z klasy drugiej i dwóch trzecich z trzech kierunków kształcenia zawodowego.

Czytaj więcej...

Dobra szkoła była, jest i będzie na wagę złota. Jeżeli chcesz uczyć się kreatywnie, aktywnie i efektywnie, zapraszamy Cię do najlepszej szkoły w mieście – Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej!

Sukcesy w konkursach ogólnopolskich i wojewódzkich, wysoka zdawalność egzaminów zawodowych i maturalnych, świetnie wyposażone pracownie zawodowe
i moc kreatywnych inicjatyw  – to nasza dewiza.

Dołącz już dziś do "Jagiellończyka" i poznaj naszą receptę na sukces!     

 

Czytaj więcej...

Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w uzgodnieniu z ministrem właściwym do spraw oświaty i wychowania, ustalił i ogłosił w dniu 24 kwietnia 2020 harmonogram przeprowadzania egzaminów w 2020r.

Część pisemna egzaminów maturalnych z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego na poziomie podstawowym odbędzie się w dniach 8-10 czerwca o godz. 9.00.

Część ustna egzaminu maturalnego w terminie głównym nie będzie przeprowadzana.

Szczegółowy harmonogram egzaminu maturalnego w terminie głównym znajdziecie poniżej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

poniżej znajdą Państwo materiały polecane przez psychologa szkolnego Magdalenę Szozdę w celu wsparcia społeczności szkolnej na czas nauki zdalnej. W materiałach znajdują się m.in. poradniki, artykuły, webinary, karty pracy, infografiki, linki do filmów oraz aplikacji które mogą być przydatne podczas spędzania dużej ilości czasu w domu. W pliku "maturzysci" znajdują się informacje dla osób kończących w tym roku szkołę i pragnących dowiedzieć się, jak poprawnie napisać cv, list motywacyjny czy też pomyślnie przejść rozmowę kwalifikacyjną. Materiały są na bieżąco aktualizowane.

W razie potrzeby rozmowy zachęcamy też do kontaktu z psychologiem poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 
 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łęcznej oferuje konsultacje ze specjalistami – psychologiem, pedagogiem, logopedą, terapeutą SI lub fizjoterapeutą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00 dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli z powiatu Łęczyńskiego.

W razie chęci kontaktu znajdź Poradnię na Messengerze wpisując "Specjaliści Poradni". Napisz do nich, a pracownicy poradni odpiszą, albo jeśli wolisz oddzwonią.

W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań, spowodowanych zakażeniami wirusem Sars-CoV-2, w celu zapewnienia bezpieczeństwa interesantom
i pracownikom
od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania
Sekretariat Zespołu Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej
będzie czynny od poniedziałku do piątku
w godzinach: 8:00 - 13:00

logo szko éa innowacji 2017

 

 

Copyright©ZS im. Króla K. Jagiellończyka w Łęcznej